Naše traily


Modrý Helen

Mírně klesající trail lehké obtížnosti, ideální pro začátečníky i rodiny s dětmi. Upravený flowtrail, hravě houpavý a klesající trail lehké obtížnosti. Obsahuje množství terénních vln a klopených zatáček a je oblíben jezdci všech úrovní od mírně pokročilých až po zkušené milovníky trailů. Délka 5,5km  & převýšení 226m.
 

Červený Niki

Středně obtížný trail určený cyklistům, kteří mají již zkušenosti s jízdou v terénu. Hravě houpavý trail s přírodním povrchem plný boulí, klopenek a menších skoků, okořeněný technickými prvky z kamenů. Trail pro mírně pokročilé až zkušené bikery. Každého prověří sjezd skály „Valach”. Délka 4,2km & převýšení 226m.
 

Červený „Rock n Rola"

 Trail Rock n Rolla je jedinečný trail, který nenajdete jinde v České republice a ani v Evropě. První část trailu je postavena z kamenných bloků, které vytvářejí flow trail a prověří nejednoho bikera. Kamenitý povrch pomalu přechází v hliněný trail obohacený o kamenné prvky, menší skoky a klopené zatáčky. Trail je určen jak pro zkušené bikery, tak i pro méně zdatné jezdce, kteří chtějí posunout své limity. Trail vyžaduje po celé své délce stoprocentní soustředění.

Z trailu Rock n Rolla vede odbočka na trail Saint Terese, která je určena velmi zdatným jezdcům. Tento trail je sice krátká propojka, nicméně velice náročná a vyžaduje perfektní ovládání kola. 

Červený NIKI Enduro

Endurový trail, na kterém můžete vyzkoušet svoje dovednosti, než se vydáte na černé enduro traily. Délka 1km.

Černý Daniela

Endurový trail, pro zkušenější jezdce, které prověří hranici pudu sebezáchovy. Délka 1,3 km & převýšení 228m. 

Černý Jelena Extreme

Endurový trail těžké obtížnosti vhodné pouze pro technicky velmi vyspělé bikery s vysokou úrovní dovedností v ovládání kola. Trail s přírodním povrchem v prudkém svahu s vysoce technickým a extrémně náročným terénem. Některé části trailu obsahují nestabilní terén, menší dropy, prudká kamenitá klesání a jízdu po odkloněném svahu. Délka 2,2km & převýšení 291m, 

JUMP LINE

JUMP LINE má několik obtížností. Modrá je nejjednodušší, červená je středně obtížná, ale "projedou" jí i méně zkušenější.

Nově se buduje PRO LINE. Jsou vybudovány 3 skoky o délce 8 až 12 metrů. PRO LINE je vybudovaná pro velice zkušené jezdce. Prosím, aby si každý jezdec před zahájením jízdy skoky pořádně prohlédl. Prosím věnujte zvýšenou opatrnost při najíždění na PRO LINE a to z důvodu křížení lesní cesty s možným výskytem vozidel.

Easy Ella

Endurový trail, pro zkušenější jezdce, které prověří hranici pudu sebezáchovy. Délka 1,3 km.