Michal Prokop Trail Park auf dem Plessberg (Plešivec)

Trailpark Michala Prokopa na Plešivci je zbrusu nový trailpark v České republice vybudovaný pod taktovkou trojnásobného mistra světa ve fourcrossu Michala Prokopa.

Trailpark obsluhovaný lanovou dráhou & nabízející flow traily všech obtížností je vhodný pro každého - začátečníka až po toho nejzkušenějšího jezdce. Věříme, že trailpark si zamiluje každý nadšenec pro horská kola & přírodu.

První etapa  výstavby Trailparku započala na jaře 2021. První část trailů byla otevřena v červenci a to 1x modrý, 1x červený a 2x černý trail a jump lajnu o celkové délce 10 kilometrů.

První etapa je pouze začátek celkové výstavby a tak se v následujících letech bude pokračovat v dobudování několika dalších trailů a vytvoření komplexní sítě stezek všech typů s řadou atrakcí a celkovou délkou několika desítek kilometrů.

Návštěvníci trailparku také mohou využít stravovacích služeb v restauraci Plešivec nebo v baru s venkovním grilem 'U Dostyho'. K dispozici budou také půjčovna kol & vybavení nebo cykloservis. Ubytovat se lze v rámci areálu ve dvou hotelech - Hotelu Plešivec & Horské Chatě Zelené Údolí.